MEDARBETARE

Tor Trondsen

Verksamhetsansvarig
046-4601270
tor.trondsen@procendia.se

Jannika Granell

Auktoriserad redovisningskonsult
046-4601273
jannika.granell@procendia.se

Angela Roos

Redovisningskonsult
046-4601274
angela.roos@procendia.se

Sara Eskilsson

Redovisningskonsult
046-4601271
sara.eskilsson@procendia.se

Thomas Andersson

Redovisningskonsult
046-4601278
thomas.andersson@procendia.se

Jennie Berglund

Redovisningskonsult
046-4601276
jennie.berglund@procendia.se

Kontakta oss

Vårt mål är att ni och ert företag ska bli framgångsrika. Hos oss får ni ett långsiktigt engagemang från kompetenta konsulter.

Kontakta oss